Değişen teknik yenilikler ve ilgili mevzuattaki değişiklikler sebebiyle aşağıda belirtilen Kullanım Koşulları’nda tarafımızdan değişiklik ve/veya düzeltmelerin yapılmaktadır.

Bu nedenle, bu web sitesine, her ziyaret öncesinde bu Kullanım Koşulları’nı gözden geçirmenizi ve hesaptaki değişiklik ve/veya düzeltmeleri dikkate almanızı rica ederiz.

Bu web sitesini ziyaret ederek, aşağıda verilen ve istediğinizde okuyabileceğiniz veya baskı alabileceğiniz bu Kullanım Koşulları’nı hiçbir kısıtlama veya itiraz kaydı olmaksızın kabul etmektesiniz.

  1. Giriş

Bu web sitesi size UYGAR ASANSÖR SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ (“UYGAR ASANSÖR” veya “Şirket”) tarafından sunulmaktadır. Bu web sitesinin içeriğinde oluşabilecek hatalar dolayısıyla Uygar ASANSÖR yükümlülük üstlenmemektedir.

Kullanım koşulları sözleşmesi (“Sözleşme”), UYGAR ASANSÖR SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ (“UYGAR ASANSÖR” veya “Şirket”) tarafından sunulan hizmetlerin ve web sitesinin kullanım şartlarını düzenler. Web sitemizi kullanarak, bu Sözleşmenin şartlarını kabul etmiş olursunuz. Eğer bu şartları kabul etmiyorsanız, lütfen sitemizi kullanmayınız.

  1. Kişisel Verilerin İşlenmesi

UYGAR ASANSÖR, kişisel verilerin korunmasına büyük önem vermektedir. Kişisel verileriniz, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’na (“KVKK”) uygun olarak işlenmektedir. Kişisel verilerinizin hangi amaçlarla işlendiği, kimlere aktarılabileceği ve KVKK kapsamındaki haklarınız hakkında detaylı bilgi almak için lütfen Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Bilgilendirme metnimizi inceleyiniz.

  1. Hizmetlerin Kullanımı

Web sitemiz ve hizmetlerimiz, yalnızca yasal ve etik kurallara uygun şekilde kullanılmalıdır. Kullanıcılar, Şirket’in hizmetlerini ve web sitesini kullanırken tüm yerel, ulusal ve uluslararası kanun ve yönetmeliklere uymakla yükümlüdür.

  1. Fikri Mülkiyet Hakları

Web sitemizde yer alan tüm içeriklerin (metinler, görseller, logolar vb.) fikri mülkiyet hakları ve telif hakları ile korunmaktadır. Özellikle, diğer yayın organlarında herhangi bir kopyalama, adaptasyon, çeviri, arşivleme ve işleme elektronik olarak saklama ve işleme dâhil olmak üzere telif haklarının korunması kapsamındadır.

Bu içerikler, Şirket’in önceden yazılı izni olmaksızın herhangi bir şekilde çoğaltılamaz, dağıtılamaz, iletilmez, sergilenemez veya yayınlanamaz.

Tümünün veya bir kısmının işletilmesi için öncelikle UYGAR ASANSÖR’ÜN yazılı rızasının alınmasını gerektirir. Bilgi veya verilerin ve özellikle metinlerin veya bir kısmının veya fotoğraf, tasarım ve dizayn materyallerinin kullanımı veya herhangi bir şekilde istismarı ya da yaygınlaştırılması durumları öncelikle UYGAR ASANSÖR’e yazılı rızasının alınmasını gerektirir Neşriyat ve kopyalama hakları UYGAR ASANSÖR’e aittir.

  1. Sorumluluk Reddi

UYGAR ASANSÖR, web sitesinde yer alan bilgilerin doğruluğu ve güncelliği konusunda her türlü özeni göstermekle birlikte, bu bilgilerin tamamının doğru ve güncel olduğunu garanti etmez. Şirket, web sitesinde yer alan bilgilerin kullanımından kaynaklanabilecek herhangi bir zarardan sorumlu tutulamaz.

  1. Değişiklikler

UYGAR ASANSÖR, bu kullanım koşullarını herhangi bir zamanda, önceden haber vermeksizin değiştirebilir. Değişiklikler, web sitemizde yayınlandığı anda yürürlüğe girer. Kullanıcıların, bu değişikliklerden haberdar olması için düzenli olarak Sözleşmeyi gözden geçirmeleri önerilir.

  1. Yasal Uyarı

UYGAR ASANSÖR olarak kendi websitemizin virüslerden temizlenmiş olarak tutmak konusunda ciddi çaba sarf etmektedir ancak virüslerin tamamen bulunmadığı garantisini verememekteyiz. Bu nedenle dokuman veya veri indirirken virüslere karşı gerekli doğru korunma önlemlerini aldığınızdan emin olmanızı öneririz (örn. Virüs tarayıcılar kullanarak)

  1. İletişim

Kişisel verilerinizle ilgili her türlü talep, şikayet ve önerileriniz için bizimle info@uygar.com.tr adresinden veya posta yoluyla aşağıdaki adresimiz üzerinden iletişime geçebilirsiniz:

Adres: Alcı Osb Mahallesi, 2020. Cadde, No:11, Sincan / ANKARA (ASO 2. OSB)