Üretim

3D modelleme yönetimi ile üstün teknolojiye sahip tezgah ve robotlarla senkronize olarak üretim yapma gücüne sahip olan işletmemiz, Türkiye’nin sayılı fabrikalarından biridir. Fabrikamız ve işletmemiz; ürün yelpazesi geniş, asansör görsel aksesuarları ve tasarımlarıyla birlikte siz değerli müşterilerimize Paket Asansör Sistemleri sunmakta ve üretmektedir.

Temel üretimlerimiz; AVM, metro, yüksek katlı binalar ve kamu binalarının yanı sıra villa asansörlerinde de kullanılmak üzere; seri üretim şeklinde Türkiye’de markalaşmış Otomatik Kat ve Kabin Kapıları, Kabin, Karkas ve Buton sistemleridir. Bunlar sadece yeni montajlar için değil, modernizasyon projelerinde kullanılmak üzere de tasarlanmıştır.

Uluslararası Standart ve Sertifikalar

Hemen hemen her uygulamada servis sağlayabilmemizin yanı sıra, ürün çeşitlerimiz, standartlaştırılmış ekipmanların dışında, özel tasarımları ve kaplamalarını da  uluslararası standartlara uygun olarak içermektedir. Ürünlerimiz gerekli sertifikalara sahiptir.

Emniyet ve Güvenilirlik

Asansör tesisleri, insan hayatı ve mal güvenliği bakımından diğer makine sistemlerinden daha yüksek emniyet ve güvenirliğe sahip olmalıdır. UYGAR ASANSÖR SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ olarak; ihtiyaca ve amaca uygun asansörleri seçip asansör konfigürasyonu yaratmak, yeterli güvenlik ve sağlamlıkta imalatını gerçekleştirmek için çalışan, köklü bilgiye sahip, disiplinli, titiz bir çalışma ortamında dünya standartlarını takip eden ve sürekli kendini geliştirmeyi hedefleyen dinamik bir şirketiz.

Vizyonumuz

Vizyonumuz; global pazarda teknoloji, değişiklik ve yenilikleri takip eden aynı zamanda özgünlüğe önem veren, en çok tercih edilen bir dünya markası olmaktır.

Misyonumuz

Asansör sektöründe müşterilerin beklentisi ve ihtiyaçlarının paralelinde, satış öncesi, satış ve satış sonrasında en güvenilir ve verimli biçimde üstün hizmet sunmaktır. Sektördeki güvenilirliğimizi muhafaza ederek pazar payımızı arttırmak, müşteri memnuniyeti ve sadakatini sağlamak, çalışanlar ve topluma değer katarak sürekli iyileştirme sağlamaktır.

Motto

MOTTO’muz “Harekete Güven”: Amacımız en üst seviyede servisi ve en üstün kaliteyi sunarak müşterilerimize karşı çekici hale gelmektir. Biz en üst seviye ürünleri ve kusursuz servisleri sadece birbirinden bağımsız firmalar olarak değil, grup ruhumuzla güçlendirilmiş olarak mükemmelleştirmek istiyoruz, biz dünya çapında mükemmel olmak istiyoruz.

Mükemmeliyete ulaşmak hareketlerimizde dört stratejik başlığa odaklandık:

  • Liderlik ve Değerler
  • Müşteri Menfaatleri
  • Üstün Performans
  • Yenilikçi Çözümler

UYGAR grubu olarak, sürekli daha iyi olmak için çalışıyoruz ve müşterilerimizden gelen kritik geri bildirimleri göz önünde bulunduruyoruz.

Kaliteden ödün vermeyen, en iyisi için sürekli çalışan işletmemiz ülkemizin ihtiyacı olan asansörleri üretmekten ve siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten gurur duyar.