Skip links
Kurumsal

Üretim Tesisimiz

UYGAR
HAYALLERİMİZ HEP YÜKSEKLERDE!

UYGAR ASANSÖR, üretim sürecimiz ISO 9001:2015 kalite yönetim sistemi güvencesiyle aşağıdaki aşamalardan oluşmaktadır.

PROJE

 Müşterilerden gelen talepler doğrultusunda, projeye uygun asansör sistemi seçimi UYGAR ASANSÖR Proje ekibinde mühendislerimiz tarafından yapılır.Avan projesi LiftDesigner(Dıgıpara) programı kullanılarak yapılır.Proje onayı için müşteriye sunulur.

 

TASARIM

 UYGAR ASANSÖR, onaylanan projeleri; proje ekibinde çalışan mühendisleri öncülüğünde 3D (SolidEdge) programı desteği ile  kullanılabilirlik, güvenlik, estetik ve maliyet unsurlarını göz önüne alarak tasarım aşamasını tamamlarlar.

ÜRETİM

  Tasarımı bitmiş olan asansör projeleri, üretim otomasyon sistemimize yüklenerek gerekli parçalar tezgah parkımızda üretilir.Ardından montaj talimatlarına uygun montajlama aşaması tamamlanır.

KALİTE KONTROL VE ÜRÜN TESTLERİ

  Üretimi tamamlanan ürünlerimiz %100 kontrol edilir. Bu kontrollerde asansörler fabrika sahamızda çalıştırılıp, tüm saha dinamikleri ve güvenlik cihazı testleri yapılarak yeşil etiketle sevke hazır hale gelir.

SEVKİYAT

  UYGAR ASANSÖR’ÜN, en büyük avantajlarından biri paket halinde sevk edilmesidir. Tüm testleri tamamlanan asansörlerimiz şantiye sahasında yalnızca yerine yerleştirilip, yükseltilerek kurulacak şekilde taşıt araçlarına yüklenirler.

AR-GE & İNOVASYON

 Mevcut ürünlerimizde günümüz teknolojisi ve insan ihtiyaçları doğrultusunda iyileştirmeler yapılır.Dünya teknolojisini takipte kalmak ve ismimizi yükseklere taşımak adına yeni teknolojik ürünler üzerinde çalışmalarımız sürekli devam etmektedir.

 UYGAR ASANSÖR, Ar-Ge & İnovasyon ekibi yıllardır elde ettiği bilgi ve tecrübesini en iyi şekilde yansıtan yeni ürünlerle sektöre imzasını atmaktadır.

GERÇEK ORTAM TESTLERİ

  Prototipi yapılan ürünlerin ya da parçaların gerçek ortam testleri yapılır. Gerçek ortam koşulları altında, statik ve dinamik yükler açısından malzemelerin mekanik davranışları test edilir ve bu test sonuçlarına göre uygunluk onayı alan ürün ya da parçaların üretim sürecine karar verilir.